22. mája 2019

Zapojte sa do súťaže Zdravá firma roka 2020

Spúšťame súťaž Zdravá firma roka 2020. Už od 8.7.2020 sa môžete zapojiť do tohtoročnej súťaže a ukázať to, že sa práve vaša firma stará o svojich zamestnancov najlepšie a poskytuje svojim zamestnancom najlepšie zdravotné benefity.

Drvivá väčšina slovenských firiem a podnikateľov si v uplynulých mesiacoch prešla asi najťažším obdobím vo svojej histórii. To prinútilo mnohé firmy pristúpiť k rôznym inovatívnym prístupom, aby mohli efektívne fungovať a prežiť. No a prispôsobiť ťažkej situácií sa museli firmy aj vo vzťahu k svojim zamestnancom.

Ukážte, čo všetko vaša firma robí pre zdravie svojich zamestnancov

Pre všetky firmy je tu ďalší ročník súťaže Zdravá firma roka 2020. Ako fungovanie vašej firmy ovplyvnila zmenila pandémia COVID- 19? Čo vás naučila a čo nové vo vašej firme pribudlo ako dôsledok koronavírusu? Ak ste sa aktívne starali o svojich zamestnancov, práve prišla výnimočná šanca. Čo vaša firma urobila pre svojich zamestnancov z pohľadu zdravia počas koronakrízy? Prihláste sa do 11. ročníka súťaže Zdravá firma roka 2020 a získajte Ocenenie Zdravá firma roka. Do súťaže sa môžete prihlásiť cez elektronický formulár

Zdravý životný štýl sa stal atraktívnym nielen pre čoraz viac jednotlivcov, ale už aj pre mnohé firmy. V dnešnej dobe je preto správne zabezpečiť zamestnancom lepšiu odolnosť voči chorobám. Najčastejšie spoločnosti dávajú dôraz na zdravú a vyváženú stravu, šport, ergonómiu prostredia a prácu s komunitou. V prípade, že sa aj vy vo väčšej miere staráte o svojich zamestnancov, prihláste sa do súťaže Zdravá firma roka 2020. Ukážte sa, že patríte medzi tých najlepších a motivujte ostatných. Prihláste svoju firmu súťaže a vyhrajte

Čas na prihlásenie máte do novembra

Máte jedinečnú príležitosť súťažiť a dokázať, že vám na zdraví zamestnancov záleží. Do aktuálneho ročníka súťaže sa môžete prihlásiť do 31.11.2020 a to v troch kategóriách: výrobné firmy, nevýrobné firmy a malé firmy (do 50 zamestnancov). Stačí (aj postupne) vyplniť online formulár na stránke zfr.sk.

Prihláškou do súťaže môžete získať:

  • Ocenenie Zdravá firma roka 2020
  • Možnosť celý rok 2020 používať logo Zdravá firma roka na všetkých materiáloch
  • Nadštandardný Deň zdravia od Union zdravotnej poisťovne (víťaz každej z troch hlavných kategórií)

Predbehnite konkurenciu

Zdravie zamestnancov, by malo byť pre každú firmu rozhodujúce. Spoločnosti s dobrou starostlivosťou o zdravie svojich zamestnancov majú rozhodne na trhu práce výhodu. Zdravie zamestnancov výrazne a najmä pozitívne vplýva na kvalitu práce.

Union bude oceňovať firmy, ktoré si poradili s koronakrízou - Tlačová správa

CODEUPP s.r.o.